Header Fystest

Fystester første på programmet

Fystester første på programmet

Etter en lang sommerferie var det fystester som møtte gutta da de kom tilbake til Leangen

Som alltid er det viktig å kartlegge hvordan spillerne har jobbet i tiden mellom sesonger, og det gjøres lettest ved å kjøre noen tester ved første samling etter sommeren. Mandag og tirsdag denne uken ble dette utført, og det var tydelig at gutta hadde savnet å være sammen da stemningen var særdeles god.

Med mange gode resultater var det noen som utmerket seg i hver kategori

  • Kondisjon, Emil Johnsen Asmussen
  • Spenst, Simen Haugen
  • Chins, Svein Petter Falk-Larssen
  • Trap Bar, Joakim Stokvik
  • Benkpress, Oskar Håkansson

Nå venter en dag med litt testing av utstyr før gutta virkelig trer i gang med istrening for fullt førstkommende torsdag klokken 17:00. Da inviterer vi samtidig DEG til å komme og overvære treningen slik at du kan se hva alle de nye gutta har å by på, samtidig hvordan de vi kjenner fra før ligger an. Vi serverer gratis kaffe for de som skulle ta turen innom, og hovedtrener Victor Wallson håper å se så mange som mulig på tribunen.

– Det er godt å komme i gang nå, og nå ser vi virkelig frem til ispremieren på torsdag, og jeg håper det dukker opp litt folk på tribunen også. Det er alltid stas, sier svensken.

  • HVA? Første istrening for sesongen
  • HVOR? Leangen Arena
  • NÅR? Torsdag 8. august kl 17:00

Alle er velkomne!

‘Falken’ måtte se seg slått av nyervervelsen Oskar Håkansson på benkpress-øvelsen.
Nestleder Roger Harli tok også turen innom for å se hvordan formen lå an etter sommerferien.

SISTE NYTT

Toget ruller videre – nå med klubbrekord i lasten

LES MER

Velkommen, Gustaf Berling

LES MER

Kamphelg med Frelsesarmeen og SpareBank 1 SMN

LES MER