Endelig skal gutta på is igjen foran den nye, meget spennende sesongen!

Mandag 8. august klokken 17:00 går gutta på is i Leangen Arena for første gang denne sesongen. Da er det klart for den første istreningen for året, og den første muligheten til å se nysigneringene (Jordan George er for øyeblikket i USA, og vil ikke være på plass før 15. august, men han trener godt!).

Det er derimot en rekke andre nye fjes å se på isen når Tobias Blom, Alexander Johansson, Sander Vedul-Kjelsås, Rolf Håkon Rønning, Joacim Eriksson Rostad, Dominyk Bogdziul og Lukas Tjore alle vil være tilstede, sammen med resten av laget selvsagt.

Alle er velkommen til å se treningen fra tribunen, og det er også en fin anledning til å gjøre seg kjent med de nye setene i arenaen, samt se seg ut en plass før sesongkortsalget starter 11. august!

Flere nyheter

Nidaros vs Narvik

Neste Hjemmekamp

Nidaros vs Narvik

PosLagGPPTS
126
235
334
413
512
611
710
820

SAMARBEIDSPARTNERE